Tiiu armastab raamatuid (meil on igas numbris vähemalt viis lehekülge uute raamatutega seotud sisu). Aga mis veel olulisem – meie lugejad armastavad raamatuid (oleme mõõtnud raamatureklaami efektiivsust Tiius ja saanud väga häid tulemusi). Pakume kirjastustele raamatute tutvustamiseks nelja erinevat võimalust:

1. Raamatuarvustus (kirjastustele tasuta). Igas numbris hindame viit raamatut. Toimetaja valib arvustamiseks raamatud, mis tema hinnangul pakuvad Tiiu lugejatele enim huvi. Rubriiki pääsemise eelduseks on toimetusse saadetud raamat. Meie aadress on: Ajakiri Tiiu, Tatari 64, 10134 Tallinn.

2. Kuu raamat (kirjastustele tasuta). See raamat saab kõige suurema mahu ja tähelepanu – vähemalt neli ajakirja lehekülge, kus avaldame katkendi raamatust, Tiiu toimetaja kirjutab raamatuga seotud teemal ja lisame kupongi, millega Tiiu lugeja saab raamatu soodushinnaga (minimaalselt 25% kaanehinnast). Siia rubriiki pääsemiseks on kolm eeldust: tegu on uue või päevakajalise sisuga raamatuga, litsents lubab osa raamatu sisust ajakirjas avaldada ja kirjastaja on valmis pakkuma Tiiu lugejatele soodushinda. Rubriiki saab raamatuid pakkuda, kirjutades aadressile anneli(ät)tiiu.ee

3. Raamatututvustus (hind alates 29 eurost). Raamatute jaoks on Tiius soodushinnaga reklaamirubriik. Ühe mooduli hind on sellel leheküljel 29 eurot. Pika lepingu korral on võimalik saada ka allahindlust.

Raamatureklaami mõõdud ja hinnad PDFina leiad siit. Reklaami saad tellida meie kodulehelt või saates e-kirja aadressile reklaam(ät)tiiu.ee

4. Tavareklaam (hind alates 330 eurost). Oleme Tiius teinud raamatutele ka tavareklaami ja saavutanud väga häid tulemusi (loe lähemalt siit)